Tied a dicsőség örökké!

Hálát adunk neked, Atyánk, Dávidnak, a te szolgádnak szent szőlőtövéért, amelyet kijelentettél nekünk Jézus, a te szolgád által.
Tied a dicsőség örökké!
Hálát adunk neked, Atyánk, azért az életért és ismeretért, amelyet kijelentettél nekünk Jézus, a te szolgád által.
Tied a dicsőség örökké!
Mert ahogy a kenyér morzsái szerte voltak a hegyen, most pedig össze vannak gyűjtve eggyé, úgy gyűjtsd össze egyházadat a föld határairól egyházadba.
Mert tied a dicsőség és az erő
Jézus Krisztus által örökké!
Hálát adunk neked, szentséges Atyánk, szent nevedért, amelynek szállást készítettél szívünkben, és az ismeretért, a hitért és a halhatatlanságért, amelyet kijelentettél nekünk Jézus, a te szolgád által.
Tied a dicsőség örökké!
Mindenható Uralkodó, te teremtetted a mindenséget a te nevedért; ételt és italt adtál az embereknek, hogy hálát adjunk neked. Nekünk pedig lelki ételt és italt és örök életet adtál a te szolgád által. Hálát adunk neked főként azért, hogy hatalmas vagy.
Tied a dicsőség örökké!
Emlékezzél meg, Urunk, egyházadról! Szabadítsd meg minden gonosztól, tedd tökéletessé szeretetedben. Gyűjtsd egybe a neked szentelteket a négy világtájról a te országodba, amelyet nekik készítettél.
Mert tied az erő és a dicsőség örökké.
Jöjjön el a kegyelem, és múljék el a világ!
Hozsánna a Dávid Istenének!
Jövel, Uram Jézus!

A 12 apostol tanítása 90 körül